Yan Ürünlerimiz

Papertec Kağıtları

Papertec Özel Süblimasyon Transfer Kağıdı

Papertec, mürekkebin kaplamalı tarafa basılmasını sağlayan ve ısı ve basınç altında mürekkebi bırakan polimer kaplı bir kağıttır. Süblimasyon baskı yazıcınız ve uygulamanız için en iyi ürünü bulmak için, çeşitli ürünleri test etmelisiniz. Mürekkebi daha çok transfer eden kağıdı tercih etmelisiniz. Bu kağıtlar, nesneye maksimum mürekkebin basılmasını sağlar. Kağıt üzerindeki mürekkep ne kadar çok transfer olursa, kağıt üzerinde de çok az mürekkep kalır. Papertec Süblimasyon Kağıdı bu isteğinizi maksimum düzeyde karşılar.

Papertec süblimasyon transfer kağıtları

Papertec süblimasyon kağıtları; Orijinal Epson mürekkeplerine ve Epson süblimasyon yazıcılarına uyumlu olup, minimum maliyet, maksimum kaliteyle Kullanıcılara en gerçekçi ve yakın Pantone, CMYK ve RGB renklerini sunmaktadır.

Sayfa başı Orijinal Softrip Yazılımlar

ergosoft wasatch softrip yazılım


Orijinal Ergosoft ve Wasatch Softrip Yazılımları

Geniş format yazıcılar için bazı çizim programları gereken doğru renkleri sağlamamaktadır. Ancak, yazıcınızdan en iyi sonuçları ve en yakın renkleri elde etmek için bundan daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Softrip Yazılımlar sizlerin tam da bu isteklerinizi karşılar.

Textprint Softrip Süblimasyon Programı Doğru Renk ve İş Akışı

Dijital yazıcınız herhangi bir çizim programı ile doğru renkleri basabilmesi için mürekkebini ve kullanılan süblime transfer kağıdını tanıması gerekmektedir. Bu görevi üstlenen kısım Softrip yazılımlarıdır. Bu yazılımlar yazıcının mürekkepleri ile kullanacağınız Süblime transfer kağıdına renk profili yapmanızı sağlar. Yapılan profil ile en yakın renk tonlarını alabilirsinizWasatch Softrip Süblimasyon Programı


Sayfa başı Orijinal Mürekkepler

Orijinal Epson Mürekkepleri

orijinal epson süblimasyon mürekkepleri

Yeni Yüksek Yoğunluklu Siyah HDK mürekkebe sahip Epson UltraChrome DS mürekkep seti sizlere zengin siyah tonlar, olağanüstü renk doygunluğu ve üstün genel görüntü kalitesi için yüksek renk kontrastına sahiptir. Aynı zamanda kullanıcılara yazıcı kafası güvenilirliği ve yüksek verimlilik sunar. Bu mürekkepler SureColor F-serisi yazıcılar için EPSON tarafından üretilmektedir. Orijinal mürekkepler 1000ml' lik alüminyum ambalaj ile kullanıcılara sunulmaktadır.

EPSON orijinal DYE-SUBLIMATION mürekkepleri MSDS (Material Safety Data Sheet) formlarına sahiptir.

Cyan[pdf]
Magenta[pdf]
Yellow[pdf]
Black[pdf]
Oeke-Tex Sertifikası[pdf]

Sayfa başı Sarma Aparatı

Kullanım Kolaylığı İçin Sarma Aparatı

epson sc-f6000 sarma aparatı

EPSON SC-F6000 yazıcı opsiyonu olan bu ürün, yoğun ve yüksek hacimli, süreklilik ihtiva eden işleriniz için yazıcıya entegre edilirken, tam uyumlu olarak çalışır. İşlerinizi kesim ihtiyacı duymadan, hızlı ve pratik bir şekilde pres aşamasına hazırlar.